ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLA W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W BIERDZANACH

Menu

Więcej aktualności

Dzień Głośnego Czytania

CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM Dzień Głośnego Czytania   29 września  (piątek) przypadał Dzień Głośnego Czytania. W czasie jednej z przerw uczniowie wysłuchali „Rzepkę” Juliana Tuwima

Wybory RSU

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród czterech kandydatek uczniowie wybrali przewodniczącą RSU, którą została Daria Mocigemba. Na zastępczynie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Wycieczka do Krakowa

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich 

Witaj w naszym gronie Droga Mamo, Drogi Tato.

Tak to już pora…Twoje dziecko będzie Przedszkolakiem.

                                                               Od czego zacząć?

Zapisanie dziecka do przedszkola:

Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Turawa Nr OR.0050.9.2023 ogłaszamy rekrutację do Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bierdzanach;

–        Termin rozpoczęcia rekrutacji oraz składania wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z oświadczeniami dla dzieci starających się o miejsce w placówce odbywać się będzie od 27 lutego do 10 marca 2023 r. (druki do pobrania na stronie internetowej przedszkola www.zspbierdzany.pl od 27 lutego oraz w placówce ).

–        W postępowaniu rekrutacyjnym będą brały udział dzieci 3-4-5-6 letnie zamieszkałe na terenie gminy Turawa. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola prosimy składać w kancelarii przedszkola lub szkoły.

Listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola wywieszone będą dnia 20 marca 2023 r. 

O przyjęciu dziecka do przedszkola będzie decydował na czas oddany wniosek oraz określone kryteria zawarte we wniosku. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod nr: 77 421 32 14 lub mailowo psp.bierdzany@oswiata-turawa.pl.

Czas pracy przedszkola:

  • 7.00 – 16.00 – dla grupy dzieci ponad 5-godzinnych (ponad realizowaną podstawę programową,
  • 8.00 – 13.00 – dla grupy dzieci 5-godzinnych (realizacja podstawy programowej)

Regulamin rekrutacji i druki zapisu opublikowane będą w zakładce “Dokumenty”

Skip to content