Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych przez siebie osób. 14 lutego członkowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali rozdanie „Walentynek” w sali gimnastycznej. Dla każdego były miłe słowa zapisane na różowym serduszku oraz serduszkowy balonik.

Festyn Rodzinny
8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie








