Kochamy Mamy

Menu

Więcej aktualności

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach publicznych Gminy Turawa w roku 2023 (rok szkolny 2022/2023) Szanowni Państwo, Przedszkola publiczne jako placówki nieferyjne funkcjonują przez cały rok

Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenna łąka”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs dla dzieci przedszkolnych „Wiosenna łąka” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 7 prac. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i spełniły

Dzień Mamy i Taty

W dniu 30 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klas 1-3 oraz dzieci przedszkolne przygotowały dla swoich kochanych rodziców wiersze,

Wizyta policji w przedszkolu

16 maja nasze przedszkole odwiedziły panie policjantki, które  przybliżyły dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniały numery alarmowe. Jednak największym  zainteresowaniem cieszyła

W ostatnie majowe popołudnie uczniowie klas młodszych zaprosili swoje kochane mamy do szkoły. Piosenkami, wierszami i tańcem chcieli wyrazić swoją miłość i wdzięczność za … po prostu wszystko 🤗🥰 Uroczystość była wzruszająca i dostarczyła wszystkim obecnym niezapomnianych wspomnień. Wszystkim mamom naszych uczniów życzymy radości i uśmiechu każdego dnia!

 

Skip to content