Kochamy Mamy

Menu

Więcej aktualności

“Świąteczna Paczka”

„ŚWIĄTECZNA PACZKA” Po raz  kolejny,  przed  Świętami Bożego Narodzenia, nasza szkoła  organizuje akcję „Świąteczna Paczka”.  Zbieramy żywność  o długim terminie ważności oraz środki czystości. Dary

Warsztaty z okazji Dnia Praw Dziecka

We wtorek 22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach. Uczniowie zostali zapoznani z prawami dziecka zapisanymi w Konwencji o Prawach Dziecka. W trakcie

W ostatnie majowe popołudnie uczniowie klas młodszych zaprosili swoje kochane mamy do szkoły. Piosenkami, wierszami i tańcem chcieli wyrazić swoją miłość i wdzięczność za … po prostu wszystko 🤗🥰 Uroczystość była wzruszająca i dostarczyła wszystkim obecnym niezapomnianych wspomnień. Wszystkim mamom naszych uczniów życzymy radości i uśmiechu każdego dnia!

 

Skip to content