Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Menu

Więcej aktualności

Dzień Białych Skarpetek

Zwyczajne, białe – a jednak mają swój jeden dzień w roku: białe skarpetki! Właśnie dzisiaj, 30 listopada, w Dniu Białych Skarpetek wskoczyły na nasze stopy

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Zabawka ta od prawie 120 lat

Zabawy na śniegu

Korzystając z uroków tegorocznej zimy przedszkolaki bawiły się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, zjeżdżając na sankach, rzucając śnieżkami i

Andrzejki

29 listopada odbyły się w naszym przedszkolu Andrzejki, a więc wróżby i świetna zabawa. Hokus pokus, czary mary niech się spełnią Andrzejkowe czary! Tymi słowami

Uroczystość, na którą czekali wszyscy uczniowie – Zakończenie Roku Szkolnego, miała miejsce 24 czerwca na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Ewa Gancarz podsumowała kończący się rok szkolny, który pomimo ograniczeń związanych z pandemią, był bogaty w wycieczki, imprezy szkolne oraz konkursy przedmiotowe. Uczniowie, którzy wyróżniają się wzorowym zachowaniem oraz bardzo dobrymi wynikami w nauce otrzymali świadectwa oraz nagrody książkowe na forum szkoły. Klasa 8 pożegnała się z nami wzruszającym, a momentami również zabawnym programem artystycznym. Koledzy i koleżanki z młodszych klas przygotowali dla nich upominki, wiersze, piosenki i taniec. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji! Tegorocznym absolwentom PSP w Bierdzanach życzymy sukcesów w dalszej nauce!

Skip to content