Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Menu

Więcej aktualności

Konkurs kroszonkarski

R E G U L A M I N XVI konkursu na zdobienie jaj wielkanocnych ORGANIZATOR: Wójt Gminy Turawa, Sołectwo Ligota Turawska, OSP Ligota Turawska

Dzień babci i dziadka

23 stycznia 2023 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas: pierwszej i trzeciej oraz przedszkolaki uczciły to święto  składając babciom

Uroczystość, na którą czekali wszyscy uczniowie – Zakończenie Roku Szkolnego, miała miejsce 24 czerwca na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Ewa Gancarz podsumowała kończący się rok szkolny, który pomimo ograniczeń związanych z pandemią, był bogaty w wycieczki, imprezy szkolne oraz konkursy przedmiotowe. Uczniowie, którzy wyróżniają się wzorowym zachowaniem oraz bardzo dobrymi wynikami w nauce otrzymali świadectwa oraz nagrody książkowe na forum szkoły. Klasa 8 pożegnała się z nami wzruszającym, a momentami również zabawnym programem artystycznym. Koledzy i koleżanki z młodszych klas przygotowali dla nich upominki, wiersze, piosenki i taniec. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji! Tegorocznym absolwentom PSP w Bierdzanach życzymy sukcesów w dalszej nauce!

Skip to content