Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Menu

Więcej aktualności

“Świąteczna Paczka”

„ŚWIĄTECZNA PACZKA” Po raz  kolejny,  przed  Świętami Bożego Narodzenia, nasza szkoła  organizuje akcję „Świąteczna Paczka”.  Zbieramy żywność  o długim terminie ważności oraz środki czystości. Dary

Warsztaty z okazji Dnia Praw Dziecka

We wtorek 22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach. Uczniowie zostali zapoznani z prawami dziecka zapisanymi w Konwencji o Prawach Dziecka. W trakcie

Uroczystość, na którą czekali wszyscy uczniowie – Zakończenie Roku Szkolnego, miała miejsce 24 czerwca na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Ewa Gancarz podsumowała kończący się rok szkolny, który pomimo ograniczeń związanych z pandemią, był bogaty w wycieczki, imprezy szkolne oraz konkursy przedmiotowe. Uczniowie, którzy wyróżniają się wzorowym zachowaniem oraz bardzo dobrymi wynikami w nauce otrzymali świadectwa oraz nagrody książkowe na forum szkoły. Klasa 8 pożegnała się z nami wzruszającym, a momentami również zabawnym programem artystycznym. Koledzy i koleżanki z młodszych klas przygotowali dla nich upominki, wiersze, piosenki i taniec. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji! Tegorocznym absolwentom PSP w Bierdzanach życzymy sukcesów w dalszej nauce!

Skip to content