Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Menu

Więcej aktualności

Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

„Jeśli  chcesz, aby  Twoje  dzieci  były  inteligentne – czytaj  im  bajki. Jeśli  chcesz, aby  były  bardziej  inteligentne – czytaj  im  więcej  bajek”. (Albert Einstein)  

Wizyta Policji

8 maja nasze przedszkole odwiedziła policja. Panie z policji przeprowadziły zajęcia edukacyjne na temat bezpieczeństwa dzieci w domu i w przedszkolu. Wytłumaczyły dzieciom jak należy

Zajęcia edukacyjne z leśniczym

29.04 odwiedziła naszych przedszkolaków pani Kasia z Nadleśnictwa w Turawie. Spotkaliśmy się w parku za Ochotniczą Strażą Pożarną w Bierdzanach gdzie dzieci musiały wykonać odpowiednie

Uroczystość, na którą czekali wszyscy uczniowie – Zakończenie Roku Szkolnego, miała miejsce 24 czerwca na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Ewa Gancarz podsumowała kończący się rok szkolny, który pomimo ograniczeń związanych z pandemią, był bogaty w wycieczki, imprezy szkolne oraz konkursy przedmiotowe. Uczniowie, którzy wyróżniają się wzorowym zachowaniem oraz bardzo dobrymi wynikami w nauce otrzymali świadectwa oraz nagrody książkowe na forum szkoły. Klasa 8 pożegnała się z nami wzruszającym, a momentami również zabawnym programem artystycznym. Koledzy i koleżanki z młodszych klas przygotowali dla nich upominki, wiersze, piosenki i taniec. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji! Tegorocznym absolwentom PSP w Bierdzanach życzymy sukcesów w dalszej nauce!

Skip to content