1 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bierdzanach. Ten dzień był wyjątkowy zwłaszcza dla naszych pierwszoklasistów, którzy zostali pasowani na uczniów.
Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki!

Odwiedziny Pana Leśniczego
W dniu 21.04 nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – Pan Leśniczy z Nadleśnictwa Turawa. Spotkanie było pełne pasji, ciekawostek a nasze Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem































