Teatrzyki w przedszkolu

Menu

Więcej aktualności

Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

„Jeśli  chcesz, aby  Twoje  dzieci  były  inteligentne – czytaj  im  bajki. Jeśli  chcesz, aby  były  bardziej  inteligentne – czytaj  im  więcej  bajek”. (Albert Einstein)  

Wizyta Policji

8 maja nasze przedszkole odwiedziła policja. Panie z policji przeprowadziły zajęcia edukacyjne na temat bezpieczeństwa dzieci w domu i w przedszkolu. Wytłumaczyły dzieciom jak należy

Zajęcia edukacyjne z leśniczym

29.04 odwiedziła naszych przedszkolaków pani Kasia z Nadleśnictwa w Turawie. Spotkaliśmy się w parku za Ochotniczą Strażą Pożarną w Bierdzanach gdzie dzieci musiały wykonać odpowiednie

13 września nasze Przedszkole odwiedził Teatr Kokon z Krakowa. Mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie pt.,, Legenda o bursztynie”. Przenieśliśmy się nad Bałtyk i poznaliśmy przygody rybaka oraz księżniczki Juraty. Dzieci aktywnie wzięły udział w przedstawieniu.

07 listopada 2023 r. Przedszkolaki oraz uczniowie klasy I i II obejrzały przedstawienie pt.,, Zajęcza chatka” w wykonaniu aktorów Tetru Art – Re w Krakowie. Podczas spektaklu aktorzy nawiązywali bezpośredni kontakt z dziećmi, włączając je do współudziału w przedstawieniu oraz zachęcając je do zabawy przy piosenkach. Przedszkolaki oraz uczniowie pełni radości wrócili do swoich sal.

Skip to content