Teatrzyki w przedszkolu

Menu

Więcej aktualności

Dzień Białych Skarpetek

Zwyczajne, białe – a jednak mają swój jeden dzień w roku: białe skarpetki! Właśnie dzisiaj, 30 listopada, w Dniu Białych Skarpetek wskoczyły na nasze stopy

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Zabawka ta od prawie 120 lat

Zabawy na śniegu

Korzystając z uroków tegorocznej zimy przedszkolaki bawiły się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, zjeżdżając na sankach, rzucając śnieżkami i

Andrzejki

29 listopada odbyły się w naszym przedszkolu Andrzejki, a więc wróżby i świetna zabawa. Hokus pokus, czary mary niech się spełnią Andrzejkowe czary! Tymi słowami

13 września nasze Przedszkole odwiedził Teatr Kokon z Krakowa. Mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie pt.,, Legenda o bursztynie”. Przenieśliśmy się nad Bałtyk i poznaliśmy przygody rybaka oraz księżniczki Juraty. Dzieci aktywnie wzięły udział w przedstawieniu.

07 listopada 2023 r. Przedszkolaki oraz uczniowie klasy I i II obejrzały przedstawienie pt.,, Zajęcza chatka” w wykonaniu aktorów Tetru Art – Re w Krakowie. Podczas spektaklu aktorzy nawiązywali bezpośredni kontakt z dziećmi, włączając je do współudziału w przedstawieniu oraz zachęcając je do zabawy przy piosenkach. Przedszkolaki oraz uczniowie pełni radości wrócili do swoich sal.

Skip to content