Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Menu

Więcej aktualności

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Łubnianach

CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU W ŁUBNIANACH, KTÓRY SFINANSOWAŁ  PROFESJONALNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W PRZYPADKU ZADŁAWIENIA „LIFEVAC”. JEST TO NIEOCENIONA POMOC, PONIEWAŻ BEZPIECZEŃSTWO

Poczta Walentynkowa 2024

Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych

BAL KARNAWAŁOWY

Zabawy, tańce, konkurs strojów, pięknie przystrojona sala – to wszystko na Balu Karnawałowym, który odbył się w naszej szkole 7 lutego. W przerwie zabawowego szaleństwa

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

8 i 9. 02. 2024 dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa obchodziła to święto

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Był to dzień wyjątkowy – pełen uśmiechów, miłych słów, gestów i pozytywnych emocji. Na uczniów czekało dziś wiele atrakcji. Nasza szkoła została udekorowana żółtymi, radosnymi emotkami, kolorowymi balonami i miłymi słowami. Uczniowie częstowali się niekalorycznymi cukierkami i zrywkami z miłymi słowami. Mogli zrobić sobie zdjęcia w specjalnie przygotowanej na tą okazję ramce. Część uczniów uczestniczyła w zajęciach z panią psycholog, podczas których oglądali i omawiali krótkie filmy animowane, rozmawiali na temat życzliwości oraz mocy wypowiadanych słów. Na zakończenie zajęć wspólnie wykonali słoik życzliwych słów, który został zamieszczony na jednej z tablic w szkolnym korytarzu. Tym, co sprawiło zarówno uczniom, jak i nauczycielom ogrom radości była zabawa balonami życzliwości.

Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a przynosi radość nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Dbajmy o siebie nawzajem! Bądźmy życzliwi!

Skip to content