Dzień Pluszowego Misia

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Zabawka ta od prawie 120 lat towarzyszy dzieciom pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc zarówno tych młodszych jak i nieco starszych. W piątek 24.11.2023r. uczniowie klas IVII przyłączyli się do obchodzenia tego święta. Dzieci przyniosły swoje ulubione maskotki. Wzięły udział w quizie,
w którym wykazały się dużą wiedzą odpowiadając prawidłowo na zawarte w nim pytania. Następnie z rozsypanek literowych układały nazwy znanych postaci z bajek. Podpisy umieszczały pod konturem misia, którego następnie wyklejały wełną. Miś Uszatek, Yog
i, Paddington, Kubuś Puchatek i Koralgol ozdobiły szkolny korytarz.

Skip to content