„SCROOGE. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

Menu

Więcej aktualności

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Łubnianach

CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU W ŁUBNIANACH, KTÓRY SFINANSOWAŁ  PROFESJONALNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W PRZYPADKU ZADŁAWIENIA „LIFEVAC”. JEST TO NIEOCENIONA POMOC, PONIEWAŻ BEZPIECZEŃSTWO

Poczta Walentynkowa 2024

Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych

BAL KARNAWAŁOWY

Zabawy, tańce, konkurs strojów, pięknie przystrojona sala – to wszystko na Balu Karnawałowym, który odbył się w naszej szkole 7 lutego. W przerwie zabawowego szaleństwa

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

8 i 9. 02. 2024 dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa obchodziła to święto

20 grudnia 2023 r. prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły pojechali do Teatru Nowego w Zabrzu na przedstawienie Scrooge. Opowieść wigilijna. Spektakl powstał na podstawie opowiadania Charlesa Dickensa pt. Opowieść wigilijna. Wyreżyserował go Henryk Adamek. W rolę Ebenezera Scrooge’a wcielił się Jarosław Karpuk. Inscenizacja przeniosła nas w świąteczny nastój. Podczas przedstawienia nie milkły dźwięki skrzypiec. Wspaniała scenografia i kostiumy, znakomita muzyka, bogactwo ruchu i obrazu sprawiły, że wyszliśmy z teatru zachwyceni. Uświadomiliśmy sobie, że bogactwo nie daje szczęścia, jeśli nie można się nim dzielić.

Skip to content