„SCROOGE. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

Menu

Więcej aktualności

Wycieczka do „Alpamionni” w Szemrowicach

Dnia 11.06.2024r. odbył się wyjazd do Alpakarni w Szemrowicach. Pracownicy przyjęli nas bardzo serdecznie i omówili zasady bezpieczeństwa. Dzieci miały okazję poznać, pogłaskać i nakarmić

Dzień Dziecka

29. maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka.Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Korzystając z pięknej pogody już po śniadaniu

VIII Olimpiada Przedszkolaka

27. maja odbyła się VIII Olimpiada Przedszkolaka organizowana przez Gminę Turawa. Była to wspaniała okazja do zabawy, wzajemnej rywalizacji, integracji z innymi przedszkolami w naszej

Dzień Matki

24. maja obchodziliśmy razem z szkołą Dzień Mamy. Przedszkolaki zaprezentowały wzruszające piosenki i wiersze, a na koniec wręczyły swoim kochanym mamom samodzielnie wykonane upominki.  

20 grudnia 2023 r. prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły pojechali do Teatru Nowego w Zabrzu na przedstawienie Scrooge. Opowieść wigilijna. Spektakl powstał na podstawie opowiadania Charlesa Dickensa pt. Opowieść wigilijna. Wyreżyserował go Henryk Adamek. W rolę Ebenezera Scrooge’a wcielił się Jarosław Karpuk. Inscenizacja przeniosła nas w świąteczny nastój. Podczas przedstawienia nie milkły dźwięki skrzypiec. Wspaniała scenografia i kostiumy, znakomita muzyka, bogactwo ruchu i obrazu sprawiły, że wyszliśmy z teatru zachwyceni. Uświadomiliśmy sobie, że bogactwo nie daje szczęścia, jeśli nie można się nim dzielić.

Skip to content