BAL KARNAWAŁOWY

Menu

Więcej aktualności

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Łubnianach

CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU W ŁUBNIANACH, KTÓRY SFINANSOWAŁ  PROFESJONALNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W PRZYPADKU ZADŁAWIENIA „LIFEVAC”. JEST TO NIEOCENIONA POMOC, PONIEWAŻ BEZPIECZEŃSTWO

Poczta Walentynkowa 2024

Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych

BAL KARNAWAŁOWY

Zabawy, tańce, konkurs strojów, pięknie przystrojona sala – to wszystko na Balu Karnawałowym, który odbył się w naszej szkole 7 lutego. W przerwie zabawowego szaleństwa

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

8 i 9. 02. 2024 dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa obchodziła to święto

Dnia 29 stycznia 2024 r. w naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie z różnych bajek i filmów. Można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich kolorowych i wspaniałych kostiumów.

Wspaniałą imprezę rozpoczęliśmy od pozowania do zdjęć indywidualnych i grupowych, ale prawdziwy bal rozpoczął się dopiero z panem Piotrem Golombem, który zapewnił nam niesamowitą zabawę, zachęcając wszystkich do tańca i prowadząc ciekawe zabawy. Dzieci bawiły się znakomicie! Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy” ,,krasnoludek” i inne . Jednym słowem zabawa na 102!

 

Skip to content