Wycieczka klasy IV do Opola

Menu

Więcej aktualności

Odwiedziny Pana Leśniczego

W dniu 21.04 nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – Pan Leśniczy z Nadleśnictwa Turawa. Spotkanie było pełne pasji, ciekawostek a nasze Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem

Zajączek Wielkanocny w przedszkolu

1 kwietnia nasze przedszkole odwiedził wielkanocny zajączek, który bawił się z dziećmi i zachęcał do poszukiwania ukrytych przez niego w ogrodzie niespodzianek. Poszukiwania się udały

Kino Sferyczne

18 marca nasze przedszkolaki uczestniczyły w niezwykłym wydarzeniu- mobilne kino sferyczne!  Dzięki panoramicznemu obrazowi 360° dzieci mogły doświadczyć czegoś zupełnie nowego- wirtualnej rzeczywistości, która pobudza

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze sposobami wypożyczania i zwracania książek. Uczestniczyli także w lekcji bibliotecznej pt. „Historia mangi i anime”.

Zwiedzili też Ogród Zoologiczny, gdzie obserwowali zachowania goryli, podziwiali żyrafy, uczestniczyli w pokazie medycznym uchatek kalifornijskich. Byli na wyspie lemurów, w pawilonie płazów, widzieli ogromne akwaria z rafą koralową i rybami, a także wiele zwierząt żyjących w Polsce i na innych kontynentach.

Skip to content