Wycieczka klasy IV do Opola

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

Przedwakacyjne odwiedziny policji

13 czerwca przedwakacyjnie odwiedziły nas panie policjantki. Podczas spotkania z wszystkimi uczniami szkoły przypomniały zasady bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Omówiły zasady bezpiecznego podróżowania różnymi środkami transportu,

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze sposobami wypożyczania i zwracania książek. Uczestniczyli także w lekcji bibliotecznej pt. „Historia mangi i anime”.

Zwiedzili też Ogród Zoologiczny, gdzie obserwowali zachowania goryli, podziwiali żyrafy, uczestniczyli w pokazie medycznym uchatek kalifornijskich. Byli na wyspie lemurów, w pawilonie płazów, widzieli ogromne akwaria z rafą koralową i rybami, a także wiele zwierząt żyjących w Polsce i na innych kontynentach.

Skip to content