16 listopada dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach na cześć św. Marcina. Świętowanie rozpoczęliśmy o zmierzchu, idąc ulicami Bierdzan z własnoręcznie wykonanymi lampionami i śpiewając wcześniej poznane piosenki o św. Marcinie.
Nieodłącznym elementem obchodów świętomarcińskich są rogaliki, dlatego nie mogło ich zabraknąć w przedszkolu. Dzieci samodzielnie wykonały ciasto drożdżowe, uformowały rogaliki a pani kucharka upiekła nam słodkie ciasteczka.

Odwiedziny Pana Leśniczego
W dniu 21.04 nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – Pan Leśniczy z Nadleśnictwa Turawa. Spotkanie było pełne pasji, ciekawostek a nasze Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem






