Uczniowie klas II i III uczestniczyli w programie „Umiem pływać”.
Zajęcia odbywały się na basenie „Wodna Nuta” w Opolu. Ich celem było kształtowanie nawyków prozdrowotnych oraz opanowanie przez uczniów podstawowych technik pływania.


8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie

X Olimpiada Przedszkolaka za nami! 3czerwca nasze przedszkolaki wzięły udział w jubileuszowej , dziesiątej już edycji Olimpiady Przedszkolaka! To był dzień pełen sportowych emocji i

1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Były gigantyczne bańki mydlane, pyszne lody oraz mnóstwo gier i konkursów. Śmiechom i radosnym okrzykom nie było

W dniu 21.04 nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – Pan Leśniczy z Nadleśnictwa Turawa. Spotkanie było pełne pasji, ciekawostek a nasze Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem
Uczniowie klas II i III uczestniczyli w programie „Umiem pływać”.
Zajęcia odbywały się na basenie „Wodna Nuta” w Opolu. Ich celem było kształtowanie nawyków prozdrowotnych oraz opanowanie przez uczniów podstawowych technik pływania.
