Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie magiczny czas w roku. Rozpoczynają się Wigilią która w naszym przedszkolu miała miejsce 20 grudnia.
Dzieci w odświętnych strojach zaprezentowały piękny występ artystyczny który wprowadził wszystkich w świąteczną atmosferę.
Unoszący się w powietrzu zapach mandarynek i własnoręcznie upieczonych pierniczków oraz dźwięk kolęd wypełniały salę.
Jak co roku pani Dyrektor złożyła dzieciom świąteczne życzenia i podzieliła się z nimi opłatkiem.
Nie mogło zabraknąć również prezentów za które serdecznie dziękujemy właścicielom sklepu Delikatesy Centrum w Bierdzanach.

Festyn Rodzinny
8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie






