20 lutego 2025 r. uczniowie klas V, VI i VIII uczestniczyli w zajęciach online z języka polskiego dotyczących poprawnej pisowni. Podczas zabaw, quizów i potyczek językowych świetnie się bawili. Rozwiązywali rebusy, pisali opowiadania. Mogli też współzawodniczyć z innymi uczniami województwa opolskiego. Uczniowie kl. VI napisali scenariusz oraz zagrali w krótkiej scence, w której wykorzystali młodzieżowe słowa roku, a uczennica z kl. V przygotowała plakat, na którym zaprezentowała słowo roku.

Festyn Rodzinny
8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie


