1 września o godzinie 9:00 uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2025/2026. Pani Dyrektor powitała wszystkich po wakacjach. Życzyła pomyślnego roku i przypomniała o zasadach bezpieczeństwa w szkole. Odbyło się także pasowanie na ucznia pierwszej klasy. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy samych pięknych dni w szkole.

Festyn Rodzinny
8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie


