,, Przedszkole, przedszkole, ulubione miejsce moje, tu chcę zostać jeszcze trochę, zanim pójdę w dalszą drogę ” Tak starszaki w dniu 26.06.2025 żegnały się z przedszkolem. Ten dzień był dla nich pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań. Podczas części artystycznej , przedszkolaki zaprezentowały piękne wiersze, zaśpiewały piosenki. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach życzymy Wam drogie starszaki. ,, Udanych wakacji i powodzenia w szkole!!!”

Festyn Rodzinny
8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie






