4 czerwca uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Opola. Wycieczka rozpoczęła się od obejrzenia w kinie Helios filmu pt. „Jeden na milion”, który opowiada historię chłopca w spektrum autyzmu. Następnie dzieci zwiedziły Muzeum Wsi Opolskiej, gdzie miały okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat historii, tradycji i kultury naszego regionu.

Festyn Rodzinny
8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie




