25 czerwca 2025 r. uczniowie klasy V razem z wychowawczynią panią Urszulą Ejsmont i panią Aleksandrą Pancerz pojechali na wycieczkę rowerową nad Jezioro Srebrne. Trasa rowerowej eskapady w stronę jeziora przebiegała przez Kobylno, natomiast z powrotem droga wiodła przez Marszałki. Bliski kontakt z naturą sprawił, że wszyscy wrócili do domów naładowani pozytywną energią, pełni wspaniałych wrażeń i bardzo zadowoleni.

Festyn Rodzinny
8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie


