Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Menu

Więcej aktualności

Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

„Jeśli  chcesz, aby  Twoje  dzieci  były  inteligentne – czytaj  im  bajki. Jeśli  chcesz, aby  były  bardziej  inteligentne – czytaj  im  więcej  bajek”. (Albert Einstein)  

Wizyta Policji

8 maja nasze przedszkole odwiedziła policja. Panie z policji przeprowadziły zajęcia edukacyjne na temat bezpieczeństwa dzieci w domu i w przedszkolu. Wytłumaczyły dzieciom jak należy

Zajęcia edukacyjne z leśniczym

29.04 odwiedziła naszych przedszkolaków pani Kasia z Nadleśnictwa w Turawie. Spotkaliśmy się w parku za Ochotniczą Strażą Pożarną w Bierdzanach gdzie dzieci musiały wykonać odpowiednie

7 października odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wcześniej mogli zapoznać się z programami wyborczymi kandydatów, zaprezentowanymi na plakatach na szkolnym korytarzu. Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącą Szkoły została uczennica klasy 6 Daria Mocigemba. Gratujemy wygranej i życzymy samych sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.

Osoby, które również kandydowały do Samorządu Uczniowskiego to:

Julia Barczyk

Katia Kornienko

Anna Synowska

Bartosz Wilk

Szymon Wilk

Uczniowie wybrali także nowego opiekuna SU, którym została pani Agnieszka Pałos, natomiast Rzecznikiem Praw Ucznia w naszej szkole pozostaje pani Katarzyna Margos.

 

Skip to content