Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Menu

Więcej aktualności

Dzień Głośnego Czytania

CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM Dzień Głośnego Czytania   29 września  (piątek) przypadał Dzień Głośnego Czytania. W czasie jednej z przerw uczniowie wysłuchali „Rzepkę” Juliana Tuwima

Wybory RSU

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród czterech kandydatek uczniowie wybrali przewodniczącą RSU, którą została Daria Mocigemba. Na zastępczynie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Wycieczka do Krakowa

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich 

7 października odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wcześniej mogli zapoznać się z programami wyborczymi kandydatów, zaprezentowanymi na plakatach na szkolnym korytarzu. Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącą Szkoły została uczennica klasy 6 Daria Mocigemba. Gratujemy wygranej i życzymy samych sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.

Osoby, które również kandydowały do Samorządu Uczniowskiego to:

Julia Barczyk

Katia Kornienko

Anna Synowska

Bartosz Wilk

Szymon Wilk

Uczniowie wybrali także nowego opiekuna SU, którym została pani Agnieszka Pałos, natomiast Rzecznikiem Praw Ucznia w naszej szkole pozostaje pani Katarzyna Margos.

 

Skip to content