“Przerwa na czytanie”

Menu

Więcej aktualności

“Świąteczna Paczka”

„ŚWIĄTECZNA PACZKA” Po raz  kolejny,  przed  Świętami Bożego Narodzenia, nasza szkoła  organizuje akcję „Świąteczna Paczka”.  Zbieramy żywność  o długim terminie ważności oraz środki czystości. Dary

Warsztaty z okazji Dnia Praw Dziecka

We wtorek 22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach. Uczniowie zostali zapoznani z prawami dziecka zapisanymi w Konwencji o Prawach Dziecka. W trakcie

21 października (piątek) nasza szkoła weźmie udział w akcji “Przerwa na czytanie”. Tego dnia każdą przerwę śródlekcyjną spędzać będziemy na czytaniu. Ulubioną książkę do czytania należy przynieść z domu lub wypożyczyć w bibliotece szkolnej. Wspólnie przekonamy się, że czytanie inspiruje, rozwija, może być zabawą i sprawiać przyjemność.

Skip to content