Próbna ewakuacja w szkole

Menu

Więcej aktualności

Konkurs kroszonkarski

R E G U L A M I N XVI konkursu na zdobienie jaj wielkanocnych ORGANIZATOR: Wójt Gminy Turawa, Sołectwo Ligota Turawska, OSP Ligota Turawska

Dzień babci i dziadka

23 stycznia 2023 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas: pierwszej i trzeciej oraz przedszkolaki uczciły to święto  składając babciom

21 października przeprowadzono w naszej szkole próbną ewakuację. W trakcie piątej lekcji rozbrzmiały trzy dzwonki. Uczniowie i nauczyciele, zachowując środki bezpieczeństwa, szybko i sprawnie opuścili budynek szkoły. Wszystkie osoby będące w szkole zdążyły się ewakuować i udać na miejsce zbiórki. Nad sprawnym przebiegiem ewakuacji czuwała Ochotnicza Straż Pożarna w Bierdzanach.

Dziękujemy Strażakom za zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru oraz prezentację sprzętu i wozu strażackiego.

 

Skip to content