Przerwa na czytanie

Menu

Więcej aktualności

Dzień Głośnego Czytania

CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM Dzień Głośnego Czytania   29 września  (piątek) przypadał Dzień Głośnego Czytania. W czasie jednej z przerw uczniowie wysłuchali „Rzepkę” Juliana Tuwima

Wybory RSU

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród czterech kandydatek uczniowie wybrali przewodniczącą RSU, którą została Daria Mocigemba. Na zastępczynie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Wycieczka do Krakowa

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich 

21 października nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających  na przerwie. Tego dnia przerwy śródlekcyjne uczniowie i nauczyciele spędzili na czytaniu. Celem akcji była promocja czytelnictwa oraz przekonanie wszystkich, że czytanie jest ciekawe, a po książkę można sięgać w każdej sytuacji i w każdym miejscu. 

Wśród czytanych książek znalazły się bajki i baśnie, książki popularnonaukowe, książki z kanonu lektur szkolnych i spoza niego… 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie!

Skip to content