Wycieczka do Nadleśnictwa Opole

Menu

Więcej aktualności

Dzień Głośnego Czytania

CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM Dzień Głośnego Czytania   29 września  (piątek) przypadał Dzień Głośnego Czytania. W czasie jednej z przerw uczniowie wysłuchali „Rzepkę” Juliana Tuwima

Wybory RSU

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród czterech kandydatek uczniowie wybrali przewodniczącą RSU, którą została Daria Mocigemba. Na zastępczynie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Wycieczka do Krakowa

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich 

We wtorek 18 października klasy 3 i 4 wyjechały do Nadleśnictwa Opole na wykład o “Zwierzętach zagrożonych wyginięciem w Polsce”. Wycieczka została zorganizowana w ramach projektu “Friends about friends” realizowanego w ramach programu English Teaching finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Uczestnicy poznali wiele zagrożonych w Polsce gatunków zwierząt, jednak jak się dowiedzieli, była to tylko niewielka ich część. Na kolejnych zajęciach młodzi przyrodnicy, przypominali sobie wiadomości z wykładu, tłumaczyli gatunki na język angielski i wykonali rysunki. W rezultacie powstał mini słownik obrazkowy zagrożonych gatunków w Polsce.

 

Skip to content