Wycieczka do Nadleśnictwa Opole

Menu

Więcej aktualności

“Świąteczna Paczka”

„ŚWIĄTECZNA PACZKA” Po raz  kolejny,  przed  Świętami Bożego Narodzenia, nasza szkoła  organizuje akcję „Świąteczna Paczka”.  Zbieramy żywność  o długim terminie ważności oraz środki czystości. Dary

Warsztaty z okazji Dnia Praw Dziecka

We wtorek 22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach. Uczniowie zostali zapoznani z prawami dziecka zapisanymi w Konwencji o Prawach Dziecka. W trakcie

We wtorek 18 października klasy 3 i 4 wyjechały do Nadleśnictwa Opole na wykład o “Zwierzętach zagrożonych wyginięciem w Polsce”. Wycieczka została zorganizowana w ramach projektu “Friends about friends” realizowanego w ramach programu English Teaching finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Uczestnicy poznali wiele zagrożonych w Polsce gatunków zwierząt, jednak jak się dowiedzieli, była to tylko niewielka ich część. Na kolejnych zajęciach młodzi przyrodnicy, przypominali sobie wiadomości z wykładu, tłumaczyli gatunki na język angielski i wykonali rysunki. W rezultacie powstał mini słownik obrazkowy zagrożonych gatunków w Polsce.

 

Skip to content