Wycieczka do Nadleśnictwa Opole

Menu

Więcej aktualności

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Łubnianach

CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU W ŁUBNIANACH, KTÓRY SFINANSOWAŁ  PROFESJONALNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W PRZYPADKU ZADŁAWIENIA „LIFEVAC”. JEST TO NIEOCENIONA POMOC, PONIEWAŻ BEZPIECZEŃSTWO

Poczta Walentynkowa 2024

Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych

BAL KARNAWAŁOWY

Zabawy, tańce, konkurs strojów, pięknie przystrojona sala – to wszystko na Balu Karnawałowym, który odbył się w naszej szkole 7 lutego. W przerwie zabawowego szaleństwa

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

8 i 9. 02. 2024 dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa obchodziła to święto

We wtorek 18 października klasy 3 i 4 wyjechały do Nadleśnictwa Opole na wykład o „Zwierzętach zagrożonych wyginięciem w Polsce”. Wycieczka została zorganizowana w ramach projektu „Friends about friends” realizowanego w ramach programu English Teaching finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Uczestnicy poznali wiele zagrożonych w Polsce gatunków zwierząt, jednak jak się dowiedzieli, była to tylko niewielka ich część. Na kolejnych zajęciach młodzi przyrodnicy, przypominali sobie wiadomości z wykładu, tłumaczyli gatunki na język angielski i wykonali rysunki. W rezultacie powstał mini słownik obrazkowy zagrożonych gatunków w Polsce.

 

Skip to content