Początek czytelniczej przygody, czyli pasowanie na czytelnika…

Menu

Więcej aktualności

“Świąteczna Paczka”

„ŚWIĄTECZNA PACZKA” Po raz  kolejny,  przed  Świętami Bożego Narodzenia, nasza szkoła  organizuje akcję „Świąteczna Paczka”.  Zbieramy żywność  o długim terminie ważności oraz środki czystości. Dary

Warsztaty z okazji Dnia Praw Dziecka

We wtorek 22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach. Uczniowie zostali zapoznani z prawami dziecka zapisanymi w Konwencji o Prawach Dziecka. W trakcie

26 października uczniowie klasy pierwszej zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci uczestniczyły w zabawach polegających na rozwiązywaniu rebusów i zagadek dotyczących biblioteki i literatury dziecięcej oraz wypowiadały się na temat konieczności poszanowania książek. Dowiedziały się, dlaczego warto czytać oraz jakie są zasady korzystania z biblioteki szkolnej. W obecności pani Dyrektor pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników. Na zakończenie uroczystości otrzymali Wyprawki Czytelnicze przygotowane przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek” oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i życzymy wspaniałych chwil z książką!

 

Skip to content