Początek czytelniczej przygody, czyli pasowanie na czytelnika…

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

26 października uczniowie klasy pierwszej zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci uczestniczyły w zabawach polegających na rozwiązywaniu rebusów i zagadek dotyczących biblioteki i literatury dziecięcej oraz wypowiadały się na temat konieczności poszanowania książek. Dowiedziały się, dlaczego warto czytać oraz jakie są zasady korzystania z biblioteki szkolnej. W obecności pani Dyrektor pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników. Na zakończenie uroczystości otrzymali Wyprawki Czytelnicze przygotowane przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek” oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i życzymy wspaniałych chwil z książką!

 

Skip to content