Wycieczka klas VIII z Bierdzan i Ligoty Turawskiej do Oświęcimia

Menu

Więcej aktualności

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Łubnianach

CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU W ŁUBNIANACH, KTÓRY SFINANSOWAŁ  PROFESJONALNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W PRZYPADKU ZADŁAWIENIA „LIFEVAC”. JEST TO NIEOCENIONA POMOC, PONIEWAŻ BEZPIECZEŃSTWO

Poczta Walentynkowa 2024

Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych

BAL KARNAWAŁOWY

Zabawy, tańce, konkurs strojów, pięknie przystrojona sala – to wszystko na Balu Karnawałowym, który odbył się w naszej szkole 7 lutego. W przerwie zabawowego szaleństwa

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

8 i 9. 02. 2024 dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa obchodziła to święto

4 listopada 2022 r. zwiedziliśmy Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau. W czasie II wojny światowej znajdował się tam największy hitlerowski obóz koncentracyjny, miejsce stopniowego wyniszczania więźniów i równocześnie największy ośrodek zagłady Żydów. Obejrzeliśmy wystawę stałą oraz obiekty na terenie obozu macierzystego Auschwitz I, a także widzieliśmy najważniejsze obiekty poobozowe w obozie Auschwitz II-Birkenau: baraki więźniarskie, rampę wyładowczą, ruiny komór gazowych i krematoriów.

 

Skip to content