Wspomnienia z Biskupiej Kopy

Menu

Więcej aktualności

Konkurs kroszonkarski

R E G U L A M I N XVI konkursu na zdobienie jaj wielkanocnych ORGANIZATOR: Wójt Gminy Turawa, Sołectwo Ligota Turawska, OSP Ligota Turawska

Dzień babci i dziadka

23 stycznia 2023 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas: pierwszej i trzeciej oraz przedszkolaki uczciły to święto  składając babciom

Jesień już w pełni, a my tymczasem wspominamy zieloną wycieczkę na Biskupią Kopę. W czerwcu 2022 r. klasy VII i VIII wraz z  opiekunami panią Ejsmont, panią Pikos oraz panem Robakiem wyruszyli w górską trasę. Po zdobyciu wieży ich oczom ukazała się… mgła. Koło schroniska odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wycieczka była wspaniała, wszyscy uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni.


Skip to content