Wspomnienia z Biskupiej Kopy

Menu

Więcej aktualności

Dzień Głośnego Czytania

CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM Dzień Głośnego Czytania   29 września  (piątek) przypadał Dzień Głośnego Czytania. W czasie jednej z przerw uczniowie wysłuchali „Rzepkę” Juliana Tuwima

Wybory RSU

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród czterech kandydatek uczniowie wybrali przewodniczącą RSU, którą została Daria Mocigemba. Na zastępczynie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Wycieczka do Krakowa

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich 

Jesień już w pełni, a my tymczasem wspominamy zieloną wycieczkę na Biskupią Kopę. W czerwcu 2022 r. klasy VII i VIII wraz z  opiekunami panią Ejsmont, panią Pikos oraz panem Robakiem wyruszyli w górską trasę. Po zdobyciu wieży ich oczom ukazała się… mgła. Koło schroniska odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wycieczka była wspaniała, wszyscy uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni.


Skip to content