Wspomnienia z Biskupiej Kopy

Menu

Więcej aktualności

“Świąteczna Paczka”

„ŚWIĄTECZNA PACZKA” Po raz  kolejny,  przed  Świętami Bożego Narodzenia, nasza szkoła  organizuje akcję „Świąteczna Paczka”.  Zbieramy żywność  o długim terminie ważności oraz środki czystości. Dary

Warsztaty z okazji Dnia Praw Dziecka

We wtorek 22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach. Uczniowie zostali zapoznani z prawami dziecka zapisanymi w Konwencji o Prawach Dziecka. W trakcie

Jesień już w pełni, a my tymczasem wspominamy zieloną wycieczkę na Biskupią Kopę. W czerwcu 2022 r. klasy VII i VIII wraz z  opiekunami panią Ejsmont, panią Pikos oraz panem Robakiem wyruszyli w górską trasę. Po zdobyciu wieży ich oczom ukazała się… mgła. Koło schroniska odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wycieczka była wspaniała, wszyscy uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni.


Skip to content