Wspomnienia z Biskupiej Kopy

Menu

Więcej aktualności

Warsztat kulinarny w szkole

4 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty kuchni molekularnej. Uczniowie poznali nietypowe i niecodzienne sposoby przygotowywania oryginalnych potraw oraz z pomocą kucharza uczestniczyli w

Wielkanocny Zajączek w Przedszkolu

27 marca nasze przedszkole odwiedził wielkanocny zajączek, który zostawił list i zachęcił dzieci do poszukiwania ukrytych przez niego w ogrodzie niespodzianek. Wszystkie przedszkolaki musiały wykonać

Jesień już w pełni, a my tymczasem wspominamy zieloną wycieczkę na Biskupią Kopę. W czerwcu 2022 r. klasy VII i VIII wraz z  opiekunami panią Ejsmont, panią Pikos oraz panem Robakiem wyruszyli w górską trasę. Po zdobyciu wieży ich oczom ukazała się… mgła. Koło schroniska odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wycieczka była wspaniała, wszyscy uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni.


Skip to content