Warsztaty z okazji Dnia Praw Dziecka

Menu

Więcej aktualności

“Świąteczna Paczka”

„ŚWIĄTECZNA PACZKA” Po raz  kolejny,  przed  Świętami Bożego Narodzenia, nasza szkoła  organizuje akcję „Świąteczna Paczka”.  Zbieramy żywność  o długim terminie ważności oraz środki czystości. Dary

Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 11 listopada był bardzo ważnym dniem w życiu naszych przedszkolaków. Tego dnia odbyła się bowiem ważna uroczystość “PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”. Dzieci przedstawiły krótką część

We wtorek 22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach. Uczniowie zostali zapoznani z prawami dziecka zapisanymi w Konwencji o Prawach Dziecka. W trakcie “burzy mózgów” oraz pracy w grupach kształtowali świadomość swoich praw, argumentowali swoje wybory, wymieniali się doświadczeniami i skojarzeniami dotyczącymi poruszanych zagadnień. Na zakończenie odgrywali wylosowane scenki i wspólnie starali się znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Konwencja o Prawach Dziecka

Darmowy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12 

Skip to content