Pasowanie na Przedszkolaka

Menu

Więcej aktualności

Konkurs kroszonkarski

R E G U L A M I N XVI konkursu na zdobienie jaj wielkanocnych ORGANIZATOR: Wójt Gminy Turawa, Sołectwo Ligota Turawska, OSP Ligota Turawska

Dzień babci i dziadka

23 stycznia 2023 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas: pierwszej i trzeciej oraz przedszkolaki uczciły to święto  składając babciom

Dzień 11 listopada był bardzo ważnym dniem w życiu naszych przedszkolaków. Tego dnia odbyła się bowiem ważna uroczystość “PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”. Dzieci przedstawiły krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności –  dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej dzieci obiecały co dzień rano mieć buzię zawsze roześmianą, zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować, zgodnie bawić się w sali. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał piękny medal.

Skip to content