Dzień 11 listopada był bardzo ważnym dniem w życiu naszych przedszkolaków. Tego dnia odbyła się bowiem ważna uroczystość „PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”. Dzieci przedstawiły krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej dzieci obiecały co dzień rano mieć buzię zawsze roześmianą, zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować, zgodnie bawić się w sali. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał piękny medal.

Festyn Rodzinny
8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie









