Pasowanie na Przedszkolaka

Menu

Więcej aktualności

“Świąteczna Paczka”

„ŚWIĄTECZNA PACZKA” Po raz  kolejny,  przed  Świętami Bożego Narodzenia, nasza szkoła  organizuje akcję „Świąteczna Paczka”.  Zbieramy żywność  o długim terminie ważności oraz środki czystości. Dary

Warsztaty z okazji Dnia Praw Dziecka

We wtorek 22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach. Uczniowie zostali zapoznani z prawami dziecka zapisanymi w Konwencji o Prawach Dziecka. W trakcie

Dzień 11 listopada był bardzo ważnym dniem w życiu naszych przedszkolaków. Tego dnia odbyła się bowiem ważna uroczystość “PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”. Dzieci przedstawiły krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności –  dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej dzieci obiecały co dzień rano mieć buzię zawsze roześmianą, zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować, zgodnie bawić się w sali. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał piękny medal.

Skip to content