Pasowanie na Przedszkolaka

Menu

Więcej aktualności

Wycieczka do „Alpamionni” w Szemrowicach

Dnia 11.06.2024r. odbył się wyjazd do Alpakarni w Szemrowicach. Pracownicy przyjęli nas bardzo serdecznie i omówili zasady bezpieczeństwa. Dzieci miały okazję poznać, pogłaskać i nakarmić

Dzień Dziecka

29. maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka.Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Korzystając z pięknej pogody już po śniadaniu

VIII Olimpiada Przedszkolaka

27. maja odbyła się VIII Olimpiada Przedszkolaka organizowana przez Gminę Turawa. Była to wspaniała okazja do zabawy, wzajemnej rywalizacji, integracji z innymi przedszkolami w naszej

Dzień Matki

24. maja obchodziliśmy razem z szkołą Dzień Mamy. Przedszkolaki zaprezentowały wzruszające piosenki i wiersze, a na koniec wręczyły swoim kochanym mamom samodzielnie wykonane upominki.  

Dzień 11 listopada był bardzo ważnym dniem w życiu naszych przedszkolaków. Tego dnia odbyła się bowiem ważna uroczystość „PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”. Dzieci przedstawiły krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności –  dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej dzieci obiecały co dzień rano mieć buzię zawsze roześmianą, zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować, zgodnie bawić się w sali. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał piękny medal.

Skip to content