Konkurs plastyczny – „Portret św. Mikołaja”

Menu

Więcej aktualności

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach publicznych Gminy Turawa w roku 2023 (rok szkolny 2022/2023) Szanowni Państwo, Przedszkola publiczne jako placówki nieferyjne funkcjonują przez cały rok

Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenna łąka”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs dla dzieci przedszkolnych „Wiosenna łąka” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 7 prac. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i spełniły

Dzień Mamy i Taty

W dniu 30 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klas 1-3 oraz dzieci przedszkolne przygotowały dla swoich kochanych rodziców wiersze,

Wizyta policji w przedszkolu

16 maja nasze przedszkole odwiedziły panie policjantki, które  przybliżyły dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniały numery alarmowe. Jednak największym  zainteresowaniem cieszyła

7 grudnia Rada Samorządu Uczniowskiego ogłosiła rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. „Portret św. Mikołaja”. Komisja konkursowa, w skład której weszli członkowie RSU, wręczyła uczestnikom konkursu dyplomy oraz nagrody.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Amelia Czaplik, Wiktoria Gawlok, Mikołaj Mocigemba, Anastasiia Fishchuk;

II miejsce –Julia Gawlok, Franciszek Śliwa, Wojciech Grund, Aleksandra Barczyk, Julia Łazarz;

III miejsce – Natalia Grund, Leon Kubis, Antoni Wojtkowski.

Wszystkim dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!

 

Skip to content