Rozstrzygnięcie gminnego konkursu „Najpiękniejsza choinka”

Menu

Więcej aktualności

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach publicznych Gminy Turawa w roku 2023 (rok szkolny 2022/2023) Szanowni Państwo, Przedszkola publiczne jako placówki nieferyjne funkcjonują przez cały rok

Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenna łąka”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs dla dzieci przedszkolnych „Wiosenna łąka” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 7 prac. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i spełniły

Dzień Mamy i Taty

W dniu 30 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klas 1-3 oraz dzieci przedszkolne przygotowały dla swoich kochanych rodziców wiersze,

Wizyta policji w przedszkolu

16 maja nasze przedszkole odwiedziły panie policjantki, które  przybliżyły dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniały numery alarmowe. Jednak największym  zainteresowaniem cieszyła

Konkurs „Najpiękniejsza choinka” zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bierdzanach został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 9 prac. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i spełniły wymagania określone w regulaminie konkursu. Doceniając oryginalność wykonanych choinek oraz pomysłowość autorów, informujemy, że wszystkim wymienionym poniżej grupom zostały przyznane dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Przedszkole Publiczne w Kotorzu Małym „Wróbelki” i „Sowy”
Przedszkole Publiczne w Turawie „Słoneczka” i  „Drużyna Marzeń”
Oddział Przedszkolny przy PSP w Ligocie Turawskiej „Biedronki”
Przedszkole Publiczne w Węgrach „Kotki Odkrywcy” i „Żabki”
Przedszkole Publiczne w Zawadzie  „Puchatki”
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bierdzanach „Misie” i „Słoneczka”
Skip to content