Tajemnica skarbca sułtana

Menu

Więcej aktualności

Warsztat kulinarny w szkole

4 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty kuchni molekularnej. Uczniowie poznali nietypowe i niecodzienne sposoby przygotowywania oryginalnych potraw oraz z pomocą kucharza uczestniczyli w

Wielkanocny Zajączek w Przedszkolu

27 marca nasze przedszkole odwiedził wielkanocny zajączek, który zostawił list i zachęcił dzieci do poszukiwania ukrytych przez niego w ogrodzie niespodzianek. Wszystkie przedszkolaki musiały wykonać

W dn. 31 maja dzieci przedszkolne i uczniowie klas młodszych uczestniczyli w spektaklu „Tajemnica skarbca sułtana” w wykonaniu Teatru Kokon.  Efektowne stroje, kolorowe dekoracje, egzotyczna muzyka zabrały widzów w podróż do dalekich krain, a gra aktorów spotkała się z dużym zainteresowaniem oglądających. Dzieci poznały wiele postaci oraz wzięły czynny udział w kształtowaniu dobrego zakończenia przedstawianej historii.

Skip to content