Tajemnica skarbca sułtana

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

W dn. 31 maja dzieci przedszkolne i uczniowie klas młodszych uczestniczyli w spektaklu „Tajemnica skarbca sułtana” w wykonaniu Teatru Kokon.  Efektowne stroje, kolorowe dekoracje, egzotyczna muzyka zabrały widzów w podróż do dalekich krain, a gra aktorów spotkała się z dużym zainteresowaniem oglądających. Dzieci poznały wiele postaci oraz wzięły czynny udział w kształtowaniu dobrego zakończenia przedstawianej historii.

Skip to content