Tajemnica skarbca sułtana

Menu

Więcej aktualności

Dzień Głośnego Czytania

CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM Dzień Głośnego Czytania   29 września  (piątek) przypadał Dzień Głośnego Czytania. W czasie jednej z przerw uczniowie wysłuchali „Rzepkę” Juliana Tuwima

Wybory RSU

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród czterech kandydatek uczniowie wybrali przewodniczącą RSU, którą została Daria Mocigemba. Na zastępczynie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Wycieczka do Krakowa

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich 

W dn. 31 maja dzieci przedszkolne i uczniowie klas młodszych uczestniczyli w spektaklu „Tajemnica skarbca sułtana” w wykonaniu Teatru Kokon.  Efektowne stroje, kolorowe dekoracje, egzotyczna muzyka zabrały widzów w podróż do dalekich krain, a gra aktorów spotkała się z dużym zainteresowaniem oglądających. Dzieci poznały wiele postaci oraz wzięły czynny udział w kształtowaniu dobrego zakończenia przedstawianej historii.

Skip to content