Dzień Dziecka

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wybrali się do lasu na spotkanie z leśniczym. Na łonie natury dzieci poszerzały swoją wiedzę na temat flory i fauny pobliskich lasów. Następnie udaliśmy się do remizy. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym grillowaniem. Uczestnicy wycieczki przyswoili wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy oraz zostali zapoznani przez strażaków OSP Bierdzany ze sprzętem ratowniczym, przeciwpożarowym a także sposobami działania i procedurami podczas akcji ratowniczej.

 

Skip to content