Dzień Dziecka

Menu

Więcej aktualności

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Łubnianach

CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU W ŁUBNIANACH, KTÓRY SFINANSOWAŁ  PROFESJONALNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W PRZYPADKU ZADŁAWIENIA „LIFEVAC”. JEST TO NIEOCENIONA POMOC, PONIEWAŻ BEZPIECZEŃSTWO

Poczta Walentynkowa 2024

Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych

BAL KARNAWAŁOWY

Zabawy, tańce, konkurs strojów, pięknie przystrojona sala – to wszystko na Balu Karnawałowym, który odbył się w naszej szkole 7 lutego. W przerwie zabawowego szaleństwa

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

8 i 9. 02. 2024 dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa obchodziła to święto

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wybrali się do lasu na spotkanie z leśniczym. Na łonie natury dzieci poszerzały swoją wiedzę na temat flory i fauny pobliskich lasów. Następnie udaliśmy się do remizy. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym grillowaniem. Uczestnicy wycieczki przyswoili wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy oraz zostali zapoznani przez strażaków OSP Bierdzany ze sprzętem ratowniczym, przeciwpożarowym a także sposobami działania i procedurami podczas akcji ratowniczej.

 

Skip to content