Dzień Dziecka

Menu

Więcej aktualności

Dzień Głośnego Czytania

CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM Dzień Głośnego Czytania   29 września  (piątek) przypadał Dzień Głośnego Czytania. W czasie jednej z przerw uczniowie wysłuchali „Rzepkę” Juliana Tuwima

Wybory RSU

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród czterech kandydatek uczniowie wybrali przewodniczącą RSU, którą została Daria Mocigemba. Na zastępczynie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Wycieczka do Krakowa

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich 

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wybrali się do lasu na spotkanie z leśniczym. Na łonie natury dzieci poszerzały swoją wiedzę na temat flory i fauny pobliskich lasów. Następnie udaliśmy się do remizy. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym grillowaniem. Uczestnicy wycieczki przyswoili wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy oraz zostali zapoznani przez strażaków OSP Bierdzany ze sprzętem ratowniczym, przeciwpożarowym a także sposobami działania i procedurami podczas akcji ratowniczej.

 

Skip to content