Piknik Edukacyjny z Drużyną WOPR Turawa

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

16 czerwca 2023 r. dzieci z przedszkola i szkoły miło spędziły piątkowe przedpołudnie nad Dużym Jeziorem w Turawie. Odbyły się zajęcia mające na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z zasadami udzielania pierwszej pomocy nad wodą. Dzieci nabywały praktycznych umiejętności związanych z ratownictwem wodnym: dopasowywały kamizelki ratunkowe, prowadziły resuscytację na fantomach, układały poszkodowanego w bezpiecznej pozycji bocznej, rzucały rzutką ratowniczą, uczyły się rozróżniać bojki i kolory flag, zapamiętywały numery ratunkowe. W czasie pikniku odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Skip to content