Piknik Edukacyjny z Drużyną WOPR Turawa

Menu

Więcej aktualności

Dzień Głośnego Czytania

CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM Dzień Głośnego Czytania   29 września  (piątek) przypadał Dzień Głośnego Czytania. W czasie jednej z przerw uczniowie wysłuchali „Rzepkę” Juliana Tuwima

Wybory RSU

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród czterech kandydatek uczniowie wybrali przewodniczącą RSU, którą została Daria Mocigemba. Na zastępczynie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Wycieczka do Krakowa

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich 

16 czerwca 2023 r. dzieci z przedszkola i szkoły miło spędziły piątkowe przedpołudnie nad Dużym Jeziorem w Turawie. Odbyły się zajęcia mające na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z zasadami udzielania pierwszej pomocy nad wodą. Dzieci nabywały praktycznych umiejętności związanych z ratownictwem wodnym: dopasowywały kamizelki ratunkowe, prowadziły resuscytację na fantomach, układały poszkodowanego w bezpiecznej pozycji bocznej, rzucały rzutką ratowniczą, uczyły się rozróżniać bojki i kolory flag, zapamiętywały numery ratunkowe. W czasie pikniku odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Skip to content