Piknik Edukacyjny z Drużyną WOPR Turawa

Menu

Więcej aktualności

Warsztat kulinarny w szkole

4 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty kuchni molekularnej. Uczniowie poznali nietypowe i niecodzienne sposoby przygotowywania oryginalnych potraw oraz z pomocą kucharza uczestniczyli w

Wielkanocny Zajączek w Przedszkolu

27 marca nasze przedszkole odwiedził wielkanocny zajączek, który zostawił list i zachęcił dzieci do poszukiwania ukrytych przez niego w ogrodzie niespodzianek. Wszystkie przedszkolaki musiały wykonać

16 czerwca 2023 r. dzieci z przedszkola i szkoły miło spędziły piątkowe przedpołudnie nad Dużym Jeziorem w Turawie. Odbyły się zajęcia mające na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z zasadami udzielania pierwszej pomocy nad wodą. Dzieci nabywały praktycznych umiejętności związanych z ratownictwem wodnym: dopasowywały kamizelki ratunkowe, prowadziły resuscytację na fantomach, układały poszkodowanego w bezpiecznej pozycji bocznej, rzucały rzutką ratowniczą, uczyły się rozróżniać bojki i kolory flag, zapamiętywały numery ratunkowe. W czasie pikniku odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Skip to content