Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Menu

Więcej aktualności

Dzień Głośnego Czytania

CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM Dzień Głośnego Czytania   29 września  (piątek) przypadał Dzień Głośnego Czytania. W czasie jednej z przerw uczniowie wysłuchali „Rzepkę” Juliana Tuwima

Wybory RSU

22 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród czterech kandydatek uczniowie wybrali przewodniczącą RSU, którą została Daria Mocigemba. Na zastępczynie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tuż po pierwszym dzwonku Pani Dyrektor Ewa Gancarz serdecznie przywitała uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Wycieczka do Krakowa

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich 

23 czerwca pożegnali się z nami uczniowie kl. VIII. Przygotowali pełne wzruszeń podziękowania zarówno dla nauczycieli jak i rodziców. Z humorem i przymrużeniem oka odegrali przedstawienie ukazujące wyobrażone szkolne sytuacje na lekcjach. Pokazali swój talent aktorski, muzyczny i techniczny. Uczniowie kl. VI wręczyli im medale ze zdjęciem i gratulacjami oraz pełnymi prawdziwych spostrzeżeń rymowankami na ich temat, a także baloniki napełnione helem, do których przywiązane były pudełeczka z klockami. Życzymy im, żeby postawili z nich trwałe i stabilne konstrukcje, żeby w życiu byli twórczy i przedsiębiorczy.

Dziękujemy, że byli z nami przez osiem lat. Idą w świat dojrzalsi, odważniejsi, pełni marzeń i planów. Będzie nam Was brakowało…

Skip to content