Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Menu

Więcej aktualności

Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

„Jeśli  chcesz, aby  Twoje  dzieci  były  inteligentne – czytaj  im  bajki. Jeśli  chcesz, aby  były  bardziej  inteligentne – czytaj  im  więcej  bajek”. (Albert Einstein)  

Wizyta Policji

8 maja nasze przedszkole odwiedziła policja. Panie z policji przeprowadziły zajęcia edukacyjne na temat bezpieczeństwa dzieci w domu i w przedszkolu. Wytłumaczyły dzieciom jak należy

Zajęcia edukacyjne z leśniczym

29.04 odwiedziła naszych przedszkolaków pani Kasia z Nadleśnictwa w Turawie. Spotkaliśmy się w parku za Ochotniczą Strażą Pożarną w Bierdzanach gdzie dzieci musiały wykonać odpowiednie

23 czerwca pożegnali się z nami uczniowie kl. VIII. Przygotowali pełne wzruszeń podziękowania zarówno dla nauczycieli jak i rodziców. Z humorem i przymrużeniem oka odegrali przedstawienie ukazujące wyobrażone szkolne sytuacje na lekcjach. Pokazali swój talent aktorski, muzyczny i techniczny. Uczniowie kl. VI wręczyli im medale ze zdjęciem i gratulacjami oraz pełnymi prawdziwych spostrzeżeń rymowankami na ich temat, a także baloniki napełnione helem, do których przywiązane były pudełeczka z klockami. Życzymy im, żeby postawili z nich trwałe i stabilne konstrukcje, żeby w życiu byli twórczy i przedsiębiorczy.

Dziękujemy, że byli z nami przez osiem lat. Idą w świat dojrzalsi, odważniejsi, pełni marzeń i planów. Będzie nam Was brakowało…

Skip to content