Wycieczka do Krakowa

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich  Polaków, Dzwon Zygmunta  oraz dziedziniec arkadowy Zamku Królewskiego.  Weszliśmy do Smoczej Jamy oraz zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie przy posągu Smoka.

Po posiłku w McDonald obejrzeliśmy najstarszy budynek Akademii Krakowskiej: Collegium  Maius, zwiedziliśmy Kościół Mariacki. Na Rynku Głównym mieliśmy okazję zobaczyć Sukiennice, pomnik Mickiewicza  oraz zakupić pamiątki. Następnie ulicą Floriańską przeszliśmy pod Barbakan.

Wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni, pełni wrażeń i wspomnień.

Skip to content