Wycieczka do Krakowa

Menu

Więcej aktualności

Warsztat kulinarny w szkole

4 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty kuchni molekularnej. Uczniowie poznali nietypowe i niecodzienne sposoby przygotowywania oryginalnych potraw oraz z pomocą kucharza uczestniczyli w

Wielkanocny Zajączek w Przedszkolu

27 marca nasze przedszkole odwiedził wielkanocny zajączek, który zostawił list i zachęcił dzieci do poszukiwania ukrytych przez niego w ogrodzie niespodzianek. Wszystkie przedszkolaki musiały wykonać

Dwunastego czerwca  uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy  od Wzgórza Wawelskiego. Obejrzeliśmy Katedrę , krypty z grobami władców i wielkich  Polaków, Dzwon Zygmunta  oraz dziedziniec arkadowy Zamku Królewskiego.  Weszliśmy do Smoczej Jamy oraz zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie przy posągu Smoka.

Po posiłku w McDonald obejrzeliśmy najstarszy budynek Akademii Krakowskiej: Collegium  Maius, zwiedziliśmy Kościół Mariacki. Na Rynku Głównym mieliśmy okazję zobaczyć Sukiennice, pomnik Mickiewicza  oraz zakupić pamiątki. Następnie ulicą Floriańską przeszliśmy pod Barbakan.

Wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni, pełni wrażeń i wspomnień.

Skip to content