Zajęcia z psychologiem

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

Uczniowie naszej szkoły korzystają z pięknej, jesiennej pogody i każdą wolną chwilę pomiędzy lekcjami starają się spędzać na świeżym powietrzu. W ostatnim czasie boisko szkolne stało się miejscem wspaniałej zabawy zarówno dla młodszych, jak i starszych uczniów, a nawet nauczycieli. Zorganizowaliśmy dzień baniek mydlanych, dzięki któremu na naszych twarzach zagościł uśmiech.

Czas wspólnej zabawy był również okazją do rozmowy na temat naszego samopoczucia, doświadczanych w ostatnim czasie emocji oraz sposobów dbania o swoje zdrowie psychiczne. Uczniowie zrozumieli, że warto być uważnym i doceniać małe rzeczy, bo one potrafią sprawić nam ogromną radość.

Zajęcia w kl. 7

Uczniowie klasy 7 podczas  zajęć prowadzonych przez panią psycholog starali się lepiej poznać samych siebie oraz doskonalili umiejętność współpracy. 7 – klasiści mieli okazję zaprezentować się wykorzystując karty metaforyczne, obrazy, ćwiczyli kompetencje komunikacyjne grając w  kalambury oraz rozwijali umiejętności kooperacyjne tworząc z taśmy malarskiej oryginalne pojazdy, którymi następnie wyruszali w wymarzoną podróż. Wykonywane przez uczniów zadania wspierały rozwój ich kompetencji emocjonalno – społecznych oraz rozbudzały kreatywność.

Skip to content