Andrzejki w szkole

Menu

Więcej aktualności

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Łubnianach

CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU W ŁUBNIANACH, KTÓRY SFINANSOWAŁ  PROFESJONALNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W PRZYPADKU ZADŁAWIENIA „LIFEVAC”. JEST TO NIEOCENIONA POMOC, PONIEWAŻ BEZPIECZEŃSTWO

Poczta Walentynkowa 2024

Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych

BAL KARNAWAŁOWY

Zabawy, tańce, konkurs strojów, pięknie przystrojona sala – to wszystko na Balu Karnawałowym, który odbył się w naszej szkole 7 lutego. W przerwie zabawowego szaleństwa

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

8 i 9. 02. 2024 dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa obchodziła to święto

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy andrzejki.

Zgodnie z ludowym zwyczajem, uczniowie brali udział w andrzejkowych wróżbach: lali wosk przez dziurkę od klucza i odgadywali swoją przyszłość z powstałego kształtu, przebijali igłą papierowe serduszka, żeby poznać imię osoby, którą w przyszłości poślubią, losowali obrazki, aby poznać swój przyszły zawód, wróżyli z butów. Oprócz wróżb była wesoła zabawa przy muzyce oraz poczęstunek. Wróżby – traktowane oczywiście
z przymrużeniem oka – budziły wiele emocji oraz przyniosły radość i uśmiechy.

Skip to content