Mikołaj w naszej szkole !

Menu

Więcej aktualności

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Łubnianach

CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU W ŁUBNIANACH, KTÓRY SFINANSOWAŁ  PROFESJONALNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W PRZYPADKU ZADŁAWIENIA „LIFEVAC”. JEST TO NIEOCENIONA POMOC, PONIEWAŻ BEZPIECZEŃSTWO

Poczta Walentynkowa 2024

Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych

BAL KARNAWAŁOWY

Zabawy, tańce, konkurs strojów, pięknie przystrojona sala – to wszystko na Balu Karnawałowym, który odbył się w naszej szkole 7 lutego. W przerwie zabawowego szaleństwa

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

8 i 9. 02. 2024 dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa obchodziła to święto

Mikołajkowe czapki, świąteczne sweterki, rysowane przez dzieci obrazki z podobizną świętego na szkolnym korytarzu – 6 grudnia uczniowie byli przygotowani na odwiedziny św. Mikołaja. Nareszcie! Długo wyczekiwany gość przybył z workiem prezentów. Oprócz rozmowy – Mikołaj znalazł czas, żeby z uczniami każdej klasy choć chwilkę porozmawiać – uczniowie zaśpiewali piosenkę „drogiemu gościowi z nieba” oraz wręczyli mały upominek na pamiątkę miłego spotkania. Odbył się także krótki quiz z wiedzy o św. Mikołaju.

Skip to content