Pierwszy Dzień Wiosny

Menu

Więcej aktualności

Warsztat kulinarny w szkole

4 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty kuchni molekularnej. Uczniowie poznali nietypowe i niecodzienne sposoby przygotowywania oryginalnych potraw oraz z pomocą kucharza uczestniczyli w

Wielkanocny Zajączek w Przedszkolu

27 marca nasze przedszkole odwiedził wielkanocny zajączek, który zostawił list i zachęcił dzieci do poszukiwania ukrytych przez niego w ogrodzie niespodzianek. Wszystkie przedszkolaki musiały wykonać

21 marca dzieci z naszego przedszkola uroczyście przywitały Pierwszy Dzień Wiosny. Radosnym śpiewom i zabawom nie było końca, ale wszyscy czekali z niecierpliwością na najważniejszy moment dnia- wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Przedszkolaki radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie z kwiatami i  instrumentami na czele którego widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji . W barwnym pochodzie z zielonym gaikiem wróciliśmy do przedszkola.

 

Skip to content