Wielkanocny Zajączek w Przedszkolu

Menu

Więcej aktualności

Warsztat kulinarny w szkole

4 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty kuchni molekularnej. Uczniowie poznali nietypowe i niecodzienne sposoby przygotowywania oryginalnych potraw oraz z pomocą kucharza uczestniczyli w

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca dzieci z naszego przedszkola uroczyście przywitały Pierwszy Dzień Wiosny. Radosnym śpiewom i zabawom nie było końca, ale wszyscy czekali z niecierpliwością na najważniejszy

27 marca nasze przedszkole odwiedził wielkanocny zajączek, który zostawił list i zachęcił dzieci do poszukiwania ukrytych przez niego w ogrodzie niespodzianek. Wszystkie przedszkolaki musiały wykonać zadania przygotowane przez zajączka. Poszukiwania się udały a dzieci otrzymały słodkie niespodzianki jak to w zwyczaju zajączka. Serdecznie dziękujemy p. Marii Jagusch ze sklepu Delikatesy Centrum za przekazane słodycze i niespodzianki dla dzieci.

 

Skip to content