Dzień bez plecaka!

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

3 czerwca uczniowie zamienili plecaki na…. cokolwiek, co mogło służyć jako plecak. W tym dniu potrzebne podręczniki i przybory zostały przyniesione do szkoły w nietypowy sposób i w nietypowych rzeczach, które – na co dzień – mają zupełnie inne przeznaczenie i zastosowanie. Mając na względzie zasadę: „może być śmiesznie, ale bezpiecznie”, wszyscy wykazali się kreatywnością i poczuciem humoru.

Skip to content