Wycieczka do Wrocławia

Menu

Więcej aktualności

Festyn Rodzinny

8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie

X Olimpiada Przedszkolaka

X Olimpiada Przedszkolaka za nami! 3czerwca nasze przedszkolaki wzięły udział w jubileuszowej , dziesiątej już edycji Olimpiady Przedszkolaka! To był dzień pełen sportowych emocji i

Dzień Dziecka w przedszkolu

1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Były gigantyczne bańki mydlane, pyszne lody oraz mnóstwo gier i konkursów. Śmiechom i radosnym okrzykom nie było

Odwiedziny Pana Leśniczego

W dniu 21.04 nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – Pan Leśniczy z Nadleśnictwa Turawa. Spotkanie było pełne pasji, ciekawostek a nasze Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem

W dniu 6 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Wrocławia.

Zwiedzanie miasta rozpoczęło się od wizyty w Muzeum Światowego Kina, w którym dzieci najpierw uczestniczyły w pokazie eksperymentów chemicznych, a następnie obejrzały zgromadzone w muzeum elementy scenografii, rekwizyty i kostiumy z różnych filmów polskich i międzynarodowych.

Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Rynku Starego Miasta oraz zabytków Ostrowa Tumskiego.

Wycieczka zakończyła się wizytą w Muzeum Panoramy Racławickiej, w którym uczniowie mogli zobaczyć znany obraz Jana Styki i Wojciecha Kossaka przedstawiający bitwę pod Racławicami.

Skip to content