Przedwakacyjne odwiedziny policji

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

13 czerwca przedwakacyjnie odwiedziły nas panie policjantki. Podczas spotkania z wszystkimi uczniami szkoły przypomniały zasady bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Omówiły zasady bezpiecznego podróżowania różnymi środkami transportu, bezpiecznego zachowania w różnych turystycznych miejscach, przebywania w domu i na terenie swojej miejscowości. Przypomniały o konieczności odpowiedniej ochrony podczas upałów. Na koniec wszyscy mieli okazję zrobić sobie wspólne zdjęcie przy radiowozie, a niektórzy nawet wewnątrz!

 

Skip to content