W dniu 28 maja uczniowie klas I i II byli na wycieczce w Ligocie Turawskiej. Najpierw wspólnie z uczniami miejscowej szkoły obejrzeli przedstawienie, pt.: „Opowieści z teczki profesora Książeczki.” Następnie pierwszoklasiści obydwu szkół wzięli udział w zajęciach bibliotecznych w Bibliotece Publicznej, podczas których zostali zapoznani z księgozbiorem biblioteki oraz pasowani na czytelników. Na koniec spotkania każdy uczeń otrzymał książkę. Pobyt w Szkole w Ligocie Turawskiej był też okazją do spotkania z rówieśnikami i wspólnej zabawy na szkolnym placu zabaw.

Festyn Rodzinny
8 czerwca ogród naszego przedszkola zamienił się w kolorową, tętniącą życiem krainę zabaw. Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, który został zorganizowany wspólnie




