Wycieczka do Ligoty Turawskiej

Menu

Więcej aktualności

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca o godzinie 9:00 po raz ostatni przed wakacjami wszyscy usłyszeli szkolny dzwonek. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i niektórzy rodzice zebrali się w udekorowanej

Wycieczka klasy IV do Opola

W środę 19 czerwca 2024 r. uczniowie kl. IV udali się na wycieczkę do Opola. Tam zostali oprowadzeni po Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz zapoznani ze

Pożegnanie Przedszkolaka

 „Być starszym to marzenie dzieci, A przecież czas tak szybko leci, Mija godzina za godziną, Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”                                  Jan Brzechwa

Animatorzy w naszym Przedszkolu

20. czerwca Rada Rodziców zaprosiła do naszego Przedszkola animatorów, którzy umilili nam ostatnie chwile spędzone w przedszkolu przed wakacjami. Animatorzy przeprowadzili serię ciekawych zabaw ruchowych

W dniu 28 maja uczniowie klas I i II byli na wycieczce w Ligocie Turawskiej. Najpierw wspólnie z uczniami miejscowej szkoły obejrzeli przedstawienie, pt.: „Opowieści z teczki profesora Książeczki.” Następnie pierwszoklasiści obydwu szkół wzięli udział w zajęciach bibliotecznych w Bibliotece Publicznej, podczas których zostali zapoznani z księgozbiorem biblioteki oraz pasowani na czytelników. Na koniec spotkania każdy uczeń otrzymał książkę. Pobyt w Szkole w Ligocie Turawskiej był też okazją do spotkania z rówieśnikami i wspólnej zabawy na szkolnym placu zabaw.

Skip to content