Wyniki rekrutacji do przedszkola i klasy pierwszej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bierdzanach na rok szkolny 2023/2024

Menu

Więcej aktualności

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach publicznych Gminy Turawa w roku 2023 (rok szkolny 2022/2023) Szanowni Państwo, Przedszkola publiczne jako placówki nieferyjne funkcjonują przez cały rok

Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenna łąka”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs dla dzieci przedszkolnych „Wiosenna łąka” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 7 prac. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i spełniły

Dzień Mamy i Taty

W dniu 30 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klas 1-3 oraz dzieci przedszkolne przygotowały dla swoich kochanych rodziców wiersze,

Wizyta policji w przedszkolu

16 maja nasze przedszkole odwiedziły panie policjantki, które  przybliżyły dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniały numery alarmowe. Jednak największym  zainteresowaniem cieszyła

Informujemy, że wszystkie wnioski o przyjęcie do przedszkola i klasy pierwszej w roku szkolnym 2023/2024, złożone w pierwszym etapie rekrutacji, zostały rozpatrzone pozytywnie. Lista przyjętych do przedszkola jest udostępniona na gazetce w przedszkolu, do szkoły w kancelarii Szkoły. Prosimy Rodziców o złożenie w dniach 21-27 marca 2023 r. pisemnego oświadczenia woli zapisania dziecka – zgodnie z Zarządzeniem nr OR.0050.8.2023  Wójta Gminy Turawa z dnia 13 stycznia 2023 r. Dokument można zredagować odręcznie lub skorzystać z poniższego formularza.

………………………………………

(imię i nazwisko rodzica)

………………………………………

(adres do korespondencji)

 

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

 

Potwierdzam wolę przyjęcia ……………………………..… (imię i nazwisko kandydata) do Przedszkola  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bierdzanach na rok szkolny 2023/2024.

 

…………………………..…

(podpis rodzica)         

Skip to content