Wyniki rekrutacji do przedszkola i klasy pierwszej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bierdzanach na rok szkolny 2023/2024

Menu

Więcej aktualności

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Łubnianach

CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU W ŁUBNIANACH, KTÓRY SFINANSOWAŁ  PROFESJONALNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W PRZYPADKU ZADŁAWIENIA „LIFEVAC”. JEST TO NIEOCENIONA POMOC, PONIEWAŻ BEZPIECZEŃSTWO

Poczta Walentynkowa 2024

Od 13 lutego znowu działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego i ozdobionego pudełeczka karteczki z wyrazami życzliwości dla wybranych

BAL KARNAWAŁOWY

Zabawy, tańce, konkurs strojów, pięknie przystrojona sala – to wszystko na Balu Karnawałowym, który odbył się w naszej szkole 7 lutego. W przerwie zabawowego szaleństwa

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

8 i 9. 02. 2024 dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa obchodziła to święto

Informujemy, że wszystkie wnioski o przyjęcie do przedszkola i klasy pierwszej w roku szkolnym 2023/2024, złożone w pierwszym etapie rekrutacji, zostały rozpatrzone pozytywnie. Lista przyjętych do przedszkola jest udostępniona na gazetce w przedszkolu, do szkoły w kancelarii Szkoły. Prosimy Rodziców o złożenie w dniach 21-27 marca 2023 r. pisemnego oświadczenia woli zapisania dziecka – zgodnie z Zarządzeniem nr OR.0050.8.2023  Wójta Gminy Turawa z dnia 13 stycznia 2023 r. Dokument można zredagować odręcznie lub skorzystać z poniższego formularza.

………………………………………

(imię i nazwisko rodzica)

………………………………………

(adres do korespondencji)

 

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

 

Potwierdzam wolę przyjęcia ……………………………..… (imię i nazwisko kandydata) do Przedszkola  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bierdzanach na rok szkolny 2023/2024.

 

…………………………..…

(podpis rodzica)         

Skip to content