„Zemsta” w Teatrze Nowym w Zabrzu

Menu

Więcej aktualności

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach publicznych Gminy Turawa w roku 2023 (rok szkolny 2022/2023) Szanowni Państwo, Przedszkola publiczne jako placówki nieferyjne funkcjonują przez cały rok

Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenna łąka”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs dla dzieci przedszkolnych „Wiosenna łąka” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 7 prac. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i spełniły

Dzień Mamy i Taty

W dniu 30 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klas 1-3 oraz dzieci przedszkolne przygotowały dla swoich kochanych rodziców wiersze,

Wizyta policji w przedszkolu

16 maja nasze przedszkole odwiedziły panie policjantki, które  przybliżyły dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniały numery alarmowe. Jednak największym  zainteresowaniem cieszyła

Powtórką przed egzaminem ósmoklasisty było obejrzenie w Teatrze Nowym w Zabrzu spektaklu pt. „Zemsta”. Doskonała gra aktorska, kostiumy z epoki, wierne przedstawienie treści lektury i ciekawa scenografia sprawiły, że uczniowie kl. VIII i VI wychodzili z teatru wzbogaceni o nowe doświadczenia i bardzo zadowoleni. Wspólne zabawy w parku w promieniach południowego słońca dopełniły radosnej atmosfery.

 

Skip to content