DZIEŃ ZIEMI

Menu

Więcej aktualności

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach

Organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach publicznych Gminy Turawa w roku 2023 (rok szkolny 2022/2023) Szanowni Państwo, Przedszkola publiczne jako placówki nieferyjne funkcjonują przez cały rok

Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenna łąka”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs dla dzieci przedszkolnych „Wiosenna łąka” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 7 prac. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i spełniły

Dzień Mamy i Taty

W dniu 30 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klas 1-3 oraz dzieci przedszkolne przygotowały dla swoich kochanych rodziców wiersze,

Wizyta policji w przedszkolu

16 maja nasze przedszkole odwiedziły panie policjantki, które  przybliżyły dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniały numery alarmowe. Jednak największym  zainteresowaniem cieszyła

Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia na całym świecie. W naszej szkole obchodziliśmy go 27 kwietnia. Uczniowie naszej szkoły i przedszkola wyszli na ulice Bierdzan i zbierali śmieci. Uczyli się ich segregowania. Rozmawialiśmy też o tym, co należy robić, aby chronić naszą planetę przed ekologiczną katastrofą.

Hasło przewodnie tegorocznych obchodów brzmiało: „Zainwestuj w naszą planetę”.

 

Skip to content