Plan lekcji

Menu

logo_turawa
Gmina Turawa

Klasa I

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. j.m.nar. ed. wcz.
2. 9.05 – 9.50 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. wf
3. 10.00 – 10.45 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. religia ed. wcz.
4. 10.55 – 11.40 j. angielski j.m.nar. wf ed. wcz. ed. wcz.
5. 11.55 – 12.40 wf religia j. angielski ed. wcz. kółko
6. 12.50 – 13.35 kółko j. angielski

 

Klasa II

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 wf ed. wcz. j. angielski religia wf
2. 9.05 – 9.50 j. angielski ed. wcz. wf j.m.nar. ed. wcz.
3. 10.00 – 10.45 religia ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz.
4. 10.55 – 11.40 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz.
5. 11.55 – 12.40 ed. wcz. j.m.nar. ed. wcz. ed. wcz. kółko
6. 12.50 – 13.35 j.pol. dla cudz. kółko j. angielski j.pol. dla cudz.
7. 13.40 – 14.25 zkk

 

Klasa IV

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 j.m.nar. religia wf j. polski przyroda
2. 9.05 – 9.50 matemat. wf historia j.angielski matemat.
3. 10.00 – 10.45 wf j.polski j.angielski muzyka j.polski
4. 10.55 – 11.40 j.polski j.angielski j.polski matemat. plastyka
5. 11.55 – 12.40 z.z wych. przyroda matemat. wf j.m.nar.
6. 12.50 – 13.35 zdw – mat. zdw – j. pol. technika informatyka religia
7. 13.45- 14.30 kółko j. angielski wdżwr

 

 

Klasa V

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 religia wf matematyka historia j. polski
2. 9.05 – 9.50 historia matematyka j. polski j. polski plastyka
3. 10.00 – 10.45 j. mn. nar. j. angielski geografia j. mn. nar. matematyka
4. 10.55 – 11.40 wf j. polski  j. angielski religia  hik
5. 11.55 – 12.40 technika biologia wf matematyka j. angielski
6. 12.50 – 13.35 j. polski muzyka informatyka wf z. z wych.
7. 13.45- 14.30 zdw – j. pol. zkk kółko j.angielski zdw – mat. kółko
8. 14.35 – 15.20 wdżwr

 

Klasa VII

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 historia matematyka j. polski fizyka biologia
2. 9.05 – 9.50 j. niemiecki  j. angielski fizyka historia j. polski
3. 10.00 – 10.45 j. polski wf wf j. polski geografia
4. 10.55 – 11.40 chemia biologia geografia wf matematyka
5. 11.55 – 12.40 j. angielski j. polski plastyka j. angielski matematyka
6. 12.50 – 13.35 wf j. niemiecki religia matematyka chemia
7. 13.45- 14.30 informatyka muzyka z. z wych. zdw – mat. religia
8. 14.35 – 15.20 zdw – j. pol. kółko – j. niemiecki t.p/zkk logopedia zaj. rewalid.
9. 15.25 – 16.10 zaj. rewalid.

 

 

Skip to content